Sıkça Sorulan Sorular

Festival alanında gün boyu aktiviteler, gösteriler, yarışmalar gerçekleştirilecek ve ünlü müzik grupları sizlerle birlikte olacak. Tüm katılımcıların aileleri ile birlikte huzurlu ve keyifli bir festival yaşamaları için makul bir giriş ücreti belirlenmiştir.

1.Seans Bilet saat 10.00 - 16.00 saatleri arasında geçerlidir. Bilet sahibi etkinlik alanında bulunan kahve ve çikolata sokaklarında vakit geçirip mini ikramlardan faydalanabilmekte ve etkinlik alanında bulunan eğlence yerlerinde yararlanabilmektedir. Saat 16.00 itibariyle alan tamamıyla boşaltılacak olup 2. Seans bilet sahipleri alana alınacaktır.

2.Seans Bilet saat 17.00 - 22.00 saatleri arasında geçerlidir. Bilet sahibi etkinlik alanında bulunan kahve ve çikolata sokaklarında vakit geçirip mini ikramlardan faydalanabilmekte ve etkinlik alanında bulunan eğlence yerlerinde, canlı müzik grupları ve konserlerden yararlanabilmektedir. Bilet sahipleri saat 17.00’den önce etkinlik alanına alınmayacaktır.

Her yaştan katılımcı bilete tabiidir. 0-3 yaş çocuklar, şehit yakınları, gazi vatandaşlarımız, engelli vatandaşlarımız ücretsizdir.

Festival girişinde bilet satışı yapılacaktır.

Festival kapsamında gerçekleştirilecek konserler 2. seans bileti satın alanlar için geçerli olup için ücretsizdir.

Hala Sorunuz mu Var?